o nás

chimicron semiconductor co., ltd

chimicron semiconductor co., ltd je specialista na výzkum a vývoj v oblasti LED driverů, řízení napájení AC-DC, mosfetů nízkého a středního napětí, se sídlem v Shenzhenu v Číně. máme profesionální tým techniků pro výzkum a vývoj a přední světovou technologii s prodejní kanceláří / partnery v pevninské Číně, Hongkongu a Kanadě.

s našimi vlastními výhodami pokročilé technologie v designu čipových matric a umění a řemesel, chimicron úzce spolupracuje se špičkovou továrnou na balení a testování čipů a má přísnou kontrolu kvality produktů, aby byla zajištěna naše stabilní dodávka a nepřetržitá kvalita produktů. náš produkt se těší vynikající funkčnosti a spolehlivosti, diverzifikaci a uspokojivému poprodejnímu servisu. jeho aplikace se přiklání ke střednímu a vysokému konci. věnujeme velkou pozornost budování a pověsti naší značky!

naše díly mají široké uplatnění v takových oblastech spotřeby, jako je napájecí ovladač LED osvětlení, hlavní deska lcd TV, mid, mobilní telefon, set top box, gps, pos terminál a přenosná power banka atd.

s ohledem na provozní filozofii kvality na prvním místě, prioritu zákazníků, všichni chimikronoví zaměstnanci krok za krokem zlepšují náš standard služeb a spokojenost zákazníků inovativní technologií, aby bylo řešení vašeho produktu lepší!

obrázky společnosti

obchodní kancelář

prodejní tým

prodejní tým (2)

roh skladu

Top